11 sepDomovy dôchodcov: nájdite ten správny pre vás!

domovy dôchodcov

Aktívny život seniorov

Hodnotenie penziónov pre seniorov býva rôzne. Mnoho zákazníkov je spokojných, ale stretneme sa i s negatívnymi reakciami. Ako si vybrať ten správny penzión a na čo si dať pozor.

Všetky domovy dôchodcov ponúkajú služby, na ktoré chcú nalákať nových zákazníkov. Poskytujú im krásne priestory na ubytovanie so sociálnym zariadením  i zdravotnú starostlivosť. To však nie je všetko.

Súčasťou služieb je upratovanie nielen verejných priestorov, ale i samotných apartmánov. Taktiež sa postarajú o bielizeň, ktorú prinesú priamo do izby vypranú a vyžehlenú. Štátne domovy dôchodcov trošku pokrivkávajú v ponuke služieb, ale postupne sa to vyrovnáva. Súkromný domov dôchodcov má nielen širšiu ponuku služieb, ale i vyššiu kvalitu. Mnohokrát si to však i zaplatíte.

Domov dôchodcov cena

Ak sa pristavíme pri cene za tieto služby, tak zistíme, že rozmedzie je naozaj široké a často nestačí ani slušný dôchodok na ich pokrytie. Vieme však nájsť i kvalitné služby za prijateľnú cenu. Musíme však rátať s tým, že poradovníky pri týchto vychytených penziónoch, sú naozaj dlhé a my sa musíme vyzbrojiť trpezlivosťou.

Je dobré, ak si predtým spravíte prieskum penziónov v okolí, ktoré by vám mohli vyhovovať a uspokojí vaše potreby.

Post Tagged with

Comments are closed.